Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges hogy levelező...

Lehetséges hogy levelező szakon minden héten 2x ott kell lenni az előadásokon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a levelezö arról szól, hogy ott kell lenni!
2022. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Levelezőn általában a hét végén, tömbösítve vannak az órák, vagy legalábbis ritkábban van konzultáció amire be kell járni, mint nappalin. Elképzelhető hogy nem mindenhol van így, de elég furcsa. Melyik egyetem, milyen szak ez?
2022. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A levelező nem keverendő a távoktatással. Előbbinél be kell járni, csak ritkábban és nem hétköznap.
2022. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak nem Nyíregyháza? Én oda jártam. Olyan sz@r volt az órarend, hogy minden péntek-szombaton menni kellett, hol többet, hol kevesebbet. (levelezős órarendet a tanulmányi csinálta). A csúcs az volt, hogy az egyik tanár közölte, ha nem jársz, akkor bukás. Ez ugyan levelezőn teljesen szabályellenes, de ez marhára nem zavarta. Szóval, abban a félévben ezért az egy két órás tárgyért utaztam 2x70 km-t, mert akkor pont nem volt semmi más aznapra.
2022. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb levelező képzés órarendje úgy van összeállítva, hogy kéthetente péntek-szombatokon vannak az órák. Elég ritka az olyan levelező képzés, amelyben minden héten vannak órák. Ahol igen, ott általában csak heti 1 napon.
2022. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!