Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban testnevelés felvétel...

Neptunban testnevelés felvételében segít valaki?

Figyelt kérdés

Szóval én eddig úgy tudtam, hogy a tesi felvétele úgy zajlik, hogy kinek sikerül a leghamarabb felvenni és a felvétel nem karonként van, hanem az összes karnak egyszerre nyit meg ebben az esetben. Viszont most össze vagyok zavarodva, mert a szakos csoportban már cserélgetnek tesiket (tehát elvileg már felvették) holott ma csak a kari nyitott meg, az egyetemé még nem. Ránéztem a neptunra és nekem egyáltalán nem enged felvenni tesit, még azt sem, ahol amúgy lenne hely.

Bocsánat ha hülyeséget kérdezek de mentségemre szóljon most vagyok elsőéves.



2022. aug. 30. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit ír a neptun, amikor felvennéd?
2022. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan semmit. Az órarendtervezőbe tudom csak berakni, de más nincs ott mint pl az előző tárgyak esetén ott volt hogy mentés.
2022. aug. 30. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Meghirdetve sincs? Pl. mint egyéb intézményi tárgy?
2022. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De, meg van hirdetve szabadon választhatóként. Pl. jóga: 18/0/18, tollaslabda: 16/0/18 stb.. Viszont ezt nem értem, hogy pl olyan helyekre sem engedi felvenni ahol még lenne hely+ ahogy most nézem, bizonyos kurzusokat egyáltalán nem vett fel senki és olyan, mintha meg sem történt volna a tárgyfelvétel(hiába van meghirdetve) míg máshol már be van telve.
2022. aug. 30. 22:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy most nézem, ez minden szabválnál így van, viszont ha pl. egy olyan tárgyat akarok felvenni ami kötelező akkor azt engedné.
2022. aug. 30. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre ezen a karon nem nyílt meg a felvétel lehetősége.
2022. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De pl. azon a karon ahova járok ma nyílt meg 8kor. Viszont akkor a tesi karonként nyílik meg és lezár utána vagy egyszerre nyílik meg mindenkinek/minden karnak?
2022. aug. 30. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Miután már vannak tárgyak,amiket más fel tudott venni és ez látszik a számokból, ezért nem egyszerre nyílik meg a felvétel. Ha viszont ma már lehetett volna, nem lehet esetleg, hogy valamit nem jól csinálsz?

melyik egyetem kara és milyen kar ez?

2022. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

SZTE BTK

Ma már vettem fel olyan tárgyat 8 órától amiről ledobott, viszont úgy tudtam, hogy a testnevelést akkor kell felvenni mikor az SZTE nyitás van.

2022. aug. 30. 23:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!