Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti érettségi csak matekból...

Esti érettségi csak matekból nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Milyen esti érettségi? Ugyanaz van mindenkinek.
2022. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
A középszintű érettségi minden tantárgyból úgy van összeállítva, hogy még a hülye is meg tudja csinálni. Persze azért mindig van aki valakiből megbújik az érettségin. Ez rendszerint a nem tanulás vagy a képesség hiánya miatt van.
2022. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ügye nekem most a matek pótvizsga nem sikerült, és csak a matek miatt kell bejárnom.
2022. aug. 29. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen kérdéseket olvasva mindig dühös leszek..


én is estin érettségiztem, azért, mert előtte nappalin megbuktam matekból. estin nagyon nehezen mentem át matekból, épp hogy 2-esre érettségizem, közben hallgattom a sok idiótát arról, hogy "csak gyakorolni kell".(jellemzően olyanoktól, akik még középfokon is alig makognak angolul).


mi helyzet azóta veled, kérdező?


gyakorlatilag

2022. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább dolgozni mentem. Később is be lehet fejezni. Épp ez az, hogy mindenki azt mondja hogy estin milyen könnyü. Aha, ezek szerint mégsem.
2022. okt. 10. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:

4es vagyok.


Maga az erettsegi ugyanaz, tehát nem konnyebb.

Viszont estin nekem sokkal konnyebb volt erettsegiig eljutni. azert, mert ha tanultam, tenyleg atmentem vizsgakon, nem volt pofara osztalyozas, mint nappalin.

De 27%os lett az erettsegim matekbol, ugy h magantanarhoz is jartam, es vegig 2es voktam csak.

2022. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!