Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki megbukott de nagy...

Van aki megbukott de nagy szakértelmet kívánó munkát végez most pl orvos?

Figyelt kérdés
Részletes történetet írjatok kérlek.

2022. aug. 25. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Igen.

Gimiben nem érdekelt az egész dolog, matekból rendkívül rossz voltam, és írásbelin meg is buktam. Szóbelivel lett csak meg. Most eltelt pár év, és jogi egyetemet csinálok levelezőn, emellett három szakmám van, és havi 350 ezer nettót keresek.

Siker? Számomra az. Az, meg hogy más szerint nem az, engem az nem érdekel.

2022. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Amikor első éves gimnazista voltam szinte egyszerre meghalt mind a kettő nagymamám. Nagyon szerettem őket. Következményesen majdnem megbuktam angolból egy kéttannyelvű iskolában és el akartak tanácsolni.


Most háziorvos vagyok.

2022. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Albert esjtejn is megbukott matekból mégis a fél világ ismeri a nevét
2022. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen buktam meg matematikából többször, úgy kellett kicsapni a 2est. Most közgazdáaz vagyok havi 700 eért
2022. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!