Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha panaszt szeretnék bejelente...

Ha panaszt szeretnék bejelenteni egy egyetemi kar tekintetében, hol és kinek tehetem meg?

Figyelt kérdés

Kérvényben van egy ügyem, amit már évekkel ezelőtt (beiratkozáskor) jeleztem az egyetem felé, akik akkoriban elvileg elvégezték a folyamatot. Később a diplomám megszerzése előtt (hosszas kiderítés után) közélték, hogy nem találják a papírokat, látják, hogy volt erről szó, de mégsem csináltak semmit.


Most megpróbáltam, megpróbálom elintézni, azonban sorra nem kapok választ. Többször is keresem és írok nekik (mind a TO-snak, mind pedig a kérvényekért felelős személynek) de egyik sem válaszol, egyik sem segít.


Azért szeretném panasszal illetni őket is, és magát a kart/egyetemet is.



2022. aug. 23. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem válaszolnak (ez a 3. sulim, mindenhol szar volt a kommunikáció, a papírmunka meg rémálom). Ennyi erővel szerintem minden hallgató panaszkodhatna, csak sajnos nincs kinek. Be kell menni személyesen és "verni az asztalt", ez van, sajnos.
2022. aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bemész es ráversz az asztalra. Ne legyél már ilyen életképtelen.
2022. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!