Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik főiskola a...

Szerintetek melyik főiskola a megèrőbb és jobb oktatást biztosító? PTE vagy SZTE ápoló Bsc.?

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, melyiket választod, aminek 3 oka van.

1. Talán az egészségügyi képzéseknek van a legegységesebb színvonala országszerte. Ez egyaránt vonatkozik az osztott és osztatlan képzésekre is.

2. Az, hogy milyen szakember leszel, nem az iskolán múlik, mert a munkád nagy részéhez szükséges tudást munka közben fogod elsajátítani.

3. Kellően nagy a hiány ápolókból, egészségügyi dolgozókból, ezért majdnem mindegy, hol végzel, lesz munkád.

2022. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Szeged, de csak mert ez a város van közelebb és volt szerencsém már a klinikához…

Magyarországon szerintem mind a 4 Orvosi egyetem megállja a helyét a világban (Semmelweis, Szeged, Pécs, Debrecen)

Az, hogy melyikben szerzel ápolói diplomát, szerintem mindegy…

A pesti egyetem a legelismertebb, de szorosan a nyomában van Szeged is, és a többi is.

Melyik van hozzád közelebb?

Melyik tetszik jobban?

Később melyik megyei korházban szeretnél gyakorlatot végezni és majd dolgozni?

Szerintem ezeket vedd számításba és dönts. Nem nyúlsz mellé egyikkel sem!

2022. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy “megèrőbb”?
2022. aug. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!