Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez esetben mi a teendő?

Ez esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Kaptam smst, hogy felvettek az 1. Helyen általam megjelölt foszkra, viszont én sem az erettsegi eredmenyeim, sem a középiskolás jegyem, sem a nyelvvizsgabizonyítványt nem töltöttem fel, mivel a jelentkezés után rajottem, hogy mégsem szeretnék menni.

Viszont most kaptam egy emailt is, hogy felvettek, valamint neptun kódot is kaptam.

De az emailben az áll, hogy ameddig nem iratkoztam be addig nincs hallgatói jogviszonyom.

Ebben az esetben hamar kaptam neptun kódot, és az egyetemtol is emailt, akkor felesleges pánik helyett csak ne iratkozzak be és akkor nem lesz semmi probléma?

Köszönöm aki elolvassa, kicsit zavaros lett.



2022. júl. 25. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak annyi a dolgod, hogy nem mész el a beiratkozásra.
2022. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne iratkozz be, ha nem szeretnél járni az adott képzésre. Nem lesz következménye.
2022. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvvizsgát és érettségit nem kell feltölteni.

Egyébként nem mész el beiratkozni és kész, semmi következménye nincs.

2022. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az infókat amúgy sem kell feltölteni, mert lekérdezik a központi rendszerből. Ne menj el a beiratkozásra, nem lesz belőle semmi
2022. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat :)
2022. júl. 25. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha nem iratkozol be, nem lesz jogviszonyod, nem lesz kötelezettséged. Elmehetsz gólyatáborba, az a beiratkozás előtt van.
2022. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!