Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek egy így kivitelezh...

Szerintetek egy így kivitelezhető? Működhet?

Figyelt kérdés

Estin elkezdeném a gépjármű mechatronikai technikus szakot, levelezőn meg az igazságügyi igazgatási szakot.

Nyilván a technikusi állami lenne, az egyetem meg önköltségesen, mert kettőt egyszerre nem támogat az állam.

Ezek mellett eljárnék dolgozni is teljes munkaidőben.

Szerintetek működhet? Kivitelezhető?


2022. júl. 13. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. 15 év alatt talán el is végzed őket.
2022. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hogyan kapcsolódik a két képzés egymáshoz?

Szerintem döntsd el, hogy autószerelő akarsz lenni, vagy közalkalmazott.

Egy dologra fókuszálj.

2022. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1, kétlem, hogy 15 év kellene hozzá. Nem vagyok idióta.

2, Az egyik csak hobbi lenne. Jártam már az autószerelő képzésre, de azzal nem voltam elégedett.

Egyébként úgy döntöttem belevàgok. Valakik itt állításuk szerint nappalin orvosit csináltak, levelezőn meg jogász képzést, akkor kétlem, hogy nekem nem menne ez a kettő egyszerre, mert nem vagyok analfabéta.

Jelentkezem is, amint lehetőség adódik.

2022. júl. 18. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel amúgy? xD
2022. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekelsz te, megnyugodhatsz. Nem tetszik? Lapozz át másik kérdésre.
2022. júl. 18. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából névtelenül, idegeneknek akarsz felvágni olyan dolgokkal, amibe még bele sem kezdtél, és azt hiszed, hogy mi, mint több diplomás emberek hanyatt esünk ettől. Ha esetleg össze is jön, lesz két végzettséged. Húha! Micsoda zsenialitás. 😆
2022. júl. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eleve több szakmám van. De nem felvágni akartam. De látszik, hogy többdiplomàs létedre milyen intelligens vagy. XD De nem vitatkozom, mert látom hogy nálad az IQ 0, szóval nem érdekel. Bár te jöttél ide az én kérdésemhez felvàgni az állítólagos több diplomáddal, meg lenézni mindenkit, mintha bárkit is érdekelne. Menj, és verjed a mellkasodat az utcán, hogy sikerült a 3-4. büfészak. Valószínűleg ott sem fog senkit érdekelni, mint ahogy itt sem.
2022. júl. 19. 09:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi feltételezés. Írj mesekönyvet. 😃
2022. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!