Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n hogy lehet törölni...

Felvi.hu-n hogy lehet törölni az idei jelentkezéseimet mesterképzésre?

Figyelt kérdés

ki kellett hagynom idén a felvételi szezont.

az oktatási hivatal munkatársa telóban azt mondta, h. no problem, lehetőségem van július 7-ig törölni a jelentkezésemet, amit 3 helyre beadtam.

kérdésem: pontosan hogyan kell ezt kitörölni?

és júli 6-án éjfélig, vagy júli 7-e éjfélig lehet ezt megtenni?


2022. júl. 4. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Be kell lépni az e-felvételibe, ott ahol beadtad. Sorrendmódosítást kérsz, majd annak keretében törlöd az összes helyet. Így mivel nincs hova felvegyenek, nem fognak.
2022. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont már felvettek, akkor max nem mész el a beiratkozásra és kész. Amíg nem írsz alá semmit, addig nincs semmilyen jogviszony.
2022. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem mentem el a felvételikre, ezt jeleztem az egyetemeknek, rajtam kívül álló oka volt.

és akkor ezt a törlést 7-én éjfélig tehetem meg, vagy 6-án éjfélig?


1-es de ha sorrendmódosítást kértek, nem úgy tűnik, mintha csalnék, mintha elmentem volna felvételizni?

2022. júl. 4. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Július 7. 23:59-ig lehet. Nem fog úgy tűnni, pont azért van, hogy ha nem akarsz menni valahova, vagy kevésbé, töröld, vagy lejjebb sorold.
2022. júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi

és hol találom a sorrendmódosítás gombot, ikont?? nemtom mi a neve.



hány perc ezt megcsinálni?

2022. júl. 4. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Az e-felvételibe kell belépni, ugyan úgy mint amikor jelentkeztél, ott találod. 1 perc.
2022. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, rendes vagy, h. segítettél.
2022. júl. 4. 22:18
 8/8 A kérdező kommentje:
ment a zöld pacsi
2022. júl. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!