Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE mi történik ha félévkor...

SZTE mi történik ha félévkor nincs meg a 30 kredit?

Figyelt kérdés

Sajnos az adott szak, ahol vagyok nagyon nehéz és nem hiszem hogy átmegyek bármelyik vizsgán :S

Szóval valószínű februárban újra jelentkezem.

Mi történik ha nincs meg félévkor a 30 kredit? át sorolnak a tavaszi félévre fizetősre? vagy maradok és a maradék tárgyaimat felvehetem ami nem épül egymásra? és ha felvesznek akkor ki kell írattkozni az egyetemről?

köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 20. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a 30 kreditnek két félév alatt kell h meglegyen!!
2010. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az EKF-re járok,és nálunk 15 kreditnek kell meglenni 1 félévben.Ha ez nincs meg,akkor lehet elveszíteni az állami támogatott oktatást.De még csak most kezdődött a félév,tehát ha már most elkezdesz tanulni,akkor nem lesz gond.
2010. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban van valami olyasmi is, hogy a képzési idő alatt félévente átlagosan 30kreditet kell teljesíteni (de azt nem tudom, hogy mi történik, ha valakinek ez nem sikerül).


Azonban, azt tudom, hogy ÉVENTE minimum 30kreditet kell teljesíteni, hogy államin maradj. Ha ez nem sikerül, akkor a következő tanévet költségtérítésesen kezded...

2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában 6 féléves a főiskola,és 180 kredit kell a végére.Ez azt jelenti,hogy ideális esetben megvan a 30 kredit félévente.De ez nem szentírás.Nekem volt olyan félévem,mikor meg volt a 30 kredit,volt olyan,hogy 41 kredit volt,és volt olyan,hogy 16.A lényeg,hogy félévente ne ess 15 alá,és a 6.félév végére meglegyen annyi,amennyi kell.
2010. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem értelek, azt írod, hogy nehéz, meg nem fogsz átmenni, mondd már meg nekem, hogy azzal miért van elintézve a probléma, ha újrajelentkezel??? Akkor könnyebb lesz? Miért nem keresel valami mást?
2010. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Újra jelentkezem másik szakra :D erre már tuti nem ha nem jött össze minek?

2010. szept. 27. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!