Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Infó szakon egy éves csúszás?

Infó szakon egy éves csúszás?

Figyelt kérdés
Sajnos megcsúsztam egy ráépülős tárggyal, így egy évvel később fogok csak végezni, mint terveztem. Iszonyatosan rosszul érzem magam, akikkel kezdtem azok már a diplomamunkájukat kezdik, én meg még mindig leragadtam ennél a tárgynál...Mennyire gyakori a csúszás mérnökinfón, nagyon le vagyok maradva, hogy egy évvel később végzek? Eleve később kezdtem az egyetemet, így ha minden igaz, akkor 25 éves leszek mire elvégzem.

2022. máj. 31. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Ez legyen életed legnagyobb problémája.
2022. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Hozd ki az időszakból a legtöbbet.


Végezz online kurzusokat, vagy vegyél fel plusz hasznos, érdekes tárgyakat, tanulj nyelvet, végezz gyakorlati munkát.


Szar helyzet, de ez van. Később senki nem fog érdekelni.

2022. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 totolala ***** válasza:
56%
2.5 évet csúszok mechatronikán :D Pacsika
2022. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!