Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik levelezőre mentek érettsé...

Akik levelezőre mentek érettségi után! Ti mit dolgoztatok mellette?

Figyelt kérdés
Nem tudok koleszos lenni, albérletre meg nincs keret, úgyhogy maradt a levelező.😅 De nem tudom milyen munkára menjek, 3 évig amíg tart a képzés, nem akarok munkanélküli lenni. :D (Amúgy lány vagyok)
2022. ápr. 17. 14:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet ez "luxusnak" számít, de jó lenne valami olyan, ahol nem kell minden nap csomó emberrel foglalkozni.
2022. ápr. 17. 14:16
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2022. ápr. 17. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig irodai asszisztens voltam, aztán a szakmámban helyezkedtem el, amit tanultam is levelezőn (elemzőként).
2022. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

4

Asszisztenskent miket kellett csinalnod?

2022. ápr. 17. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Mindegy, hogy mások mit dolgoztak, olyat keress, amihez értesz, vagy érdekel!
2022. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, mert olyan sok lehetosegem van, szakma nelkul. :) Majd ha meglesz a diploma, akkor foglalkozhatok azzal ami erdekel.
2022. ápr. 17. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
3%
Jó, de akkor meg marad az, amit találsz. Ha nincs szakmád, akkor hiába írják itt, hogy mentőápoló, vagy szakács.
2022. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oke, de olyanokhoz szolt a kerdes, akik erettsegi utan, szakma nelkul dolgoztak. Szakacs vagy mentoapolo nehezen lesz valaki papir nelkul.
2022. ápr. 17. 16:14
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elég sok lehetőség van, főleg most.


Gyorséttermi állások, boltokban pénztáros, árufeltöltő. Akár építkezés, de az nem nagy álom.


Irodákban asszisztensi munkák.


Csomagoló, szortírozó. Rengeteg munkalehetőség van, sőt akár diákszervezetben is dolgozhatsz.


Aztán ha előrébb jutsz a tanulmányaidban, másod-harmadévtől a szakodnak megfelelő gyakornoki munka.


Persze ha ezt a kérdést Dél - Baranyából írtad, akkor nyilván nem annyi lehetőséged lesz, mint Budapestiként. De mindenhol a munkaerőhiányt hallani.

2022. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam egyetem mellett kasszás, árufeltöltő, ruhaboltban hajtogató, hostess (szórólapozás volt, útbaigazítás), illetve dolgoztam adminisztrátorként is.

Barátnőm dobozokat hajtogatott, csomagolt, most a Tescoban áruösszekészítő.

Mi nappalin tanulunk, ezeket hétvégén/délután csináltuk, de mindenhol voltak teljes munkaidős kollégák.

Rendszeresen látok hirdetéseket, ahol adminisztrátort, gyorséttermi munkást, irodai kisegítőt, titkárt, futárt, recepcióst keresnek, végzettség nélkül.

Egy hátrány, hogy ezek nem túl kellemes, agyzsibbasztó munkák, emberek pedig mindenhol vannak.

2022. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!