Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresztfélévben jelentkeztem...

Keresztfélévben jelentkeztem egyetemre, gólya vagyok, úgy néz ki, hogy 5 tantárgyból kell vizsgáznom vizsgaidőszakban, ez sok vagy azért teljesíthető?

Figyelt kérdés
Volt lehetőség 3 tantárgyból is elővizsgát csinálni, de sajnos mindegyik esetében 1 illetve 2 ponttal lemaradtam a megajánlott jegyről.
2022. ápr. 14. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keves. Nekem voltak feleveim amikor 9-10 targyam volt es sajnos egyikbol se volt elovizsga lehetőség, és volt amire még beugro is kellett. Szerencsére ez 2 évig volt. Most már jobb 3-5 targyam van, ez mar teljesen nyugisan vagyis nyugodtabban teljesithető.
2022. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
6-10 tantárgy szokott lenni nekünk.
2022. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem számít soknak, simán teljesíthető mennyiség.
2022. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy kényelmes mennyiség. Nekem volt olyan félévem, hogy 10 vizsgám volt, és mindegyiken elsőre átmentem.
2022. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mennyire nehezek? Tavaly nekem is “csak” 5 vizsgám volt. Hat hét alatt végeztem velük .( év közben nyilván tanultam ,1-2 hét volt az ismétlés )

3 szigorlat volt : patológia, kórélettan és mikrobiológia és 2 kollokvium .

Idén 9 vizsgám lesz, köztük a gyógyszertan szigorlat. Remélem belefér minden majd.

2022. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!