Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Furcsa ráírni egy tanárra...

Furcsa ráírni egy tanárra megkérdezni, hogy mi lesz benne a dolgozatban?

Figyelt kérdés
Tudom nagyjából mik lesznek benne, de 1 anyagban nem vagyok biztos és azt akarom megkérdezni. Emiatt furcsa ráírni a tanárra?

2022. ápr. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Kérdezd meg valamelyik osztálytársadat.
2022. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem. Nálunk ez általános volt. Ugye volt nekünk messenger csoportunk az osztállyal, de tanárok nyilván nem voltak benne. Viszont sokszor volt az, hogy valaki a csoportban megkérdezte, hogy mi is lesz pontosan a dolgozatban, erre pedig voltak olyan osztálytársaim, akik küldtek screenshotot a tanárral folytatott beszélgetésükről, ahol ezt ők már megkérdezték tőle. Szóval nálunk ez elég gyakori volt. Én személy szerint sosem írtam rá emiatt tanárra, én mindig legfőképp az osztálytársaimat kérdeztem, hátha ők jobban tudják, de sokak simán ráírtak a tanárra is. Szóval én előbb megkérdezném az osztálytársaimat, de ha senki sem tud kielégítő választ adni, akkor szerintem nyugodtan írj rá.
2022. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ha elakadtál valamiben akkor nyugodtan kérdezd meg, nincsen ebben semmi furcsaság.
2022. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
2022 Fb-n rairsz h mit fog kerdezni XD ez vilagvége
2022. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Nem vagyok boomer, de azért ez tényleg kemény...

Az fel sem merült a kérdezőben, hogy pl. úgy készüljön, hogy az a téma is benne lesz... Aztán maximum okosabb lett, mert megtanulta, de nem kérdezték.

De nem bmeg nem, megkérdezi messengeren...

2022. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Én kb minden este írok a tanáromnak ilyen este 9-10 órakkor, ha van valami kérdésem hozzá.
2022. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!