Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre menjek ha...

Melyik egyetemre menjek ha digitális alkotóként, játékcégeknél szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés
3D modelleket, concept art-okat és ilyesmiket szoktam készíteni. Jövőre tanulok tovább, viszont eddig csak külföldi egyetemeket találtam amik illenének hozzám. Tudnátok számomra ajánlani egyetemeket itthon? Keresgéltem, de szinte csak grafikus, filmes-médiai szakokat találtam…

2022. márc. 26. 17:19
 1/2 anonim válasza:
100%
Szia! Énis hiányosnak tartom az egyetemi képzések választékàt ilyen téren. Magyarországon sajnos egy képzést se tudok mondani ami teljesen megfelene az elképzelésednek. Nem is hiszem hogy van ilyen egyetemi képzés. Magániskolában valószínűleg lehet. Esetleg tanulhatsz animációt és az ad egy kis alapot hogy majd külföldön tanulhass.
2022. márc. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó értelemben vett megőrülés, rákockulás (nyilván angol forrásokból), esetleg online elvégezhető, viszonylag baráti árú, mégis viszonylag elismert kurzusok kezdetnek, meg JÓ REFERENCIÁK nyakló nélkül.
2022. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!