Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem sikerül az elso zh,...

Ha nem sikerül az elso zh, amin kikötés h minimum x százalékot el kell érni, akkor tobbet nem kell bejarnom órára, mert mar mindegy, nem?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ott akarod hagyni az egyetemet, akkor mindegy. Ha nem, akkor minden, amit megtanulhatsz a további órákon, a hasznodra lesz, tehát járj be!
2022. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mert lehet, hogy a tárgy nem sikerül, de vizsgakurzusként felveheted a következő meghirdetett időpontban.
2022. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1, de akkor is meg tudom tanulni, ha majd kovetkezore veszem fel nem?

2, vizsgakurzus nem indul, es aláírást sem kap aki nem teljesíti az elso zht elégségesre. (es van 2. zh is)

2022. márc. 22. 19:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha folytatni akarod a tanulmányaidat ott, mindenképp járj el az órákra, akkor is, ha nem lesz meg az aláírás, mert tanulod a tárgyat és az kell még.
2022. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, biztosítaniuk kell 1 ZH-javítási lehetőséget, amit általában szó nélkül meg is szoktak adni. Ha pedig így sem lesz meg a legalább kettes midkét ZH-n, akkor gyakorlati utóvizsga (gyakUV) is kell, hogy legyen, valamikor a vizsgaidőszak első hetében, arra pedig csak akkor jelentkezhetsz, hogyha a gyakorlatról nem hiányzol 30%-nál többet..
2022. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. Olyan, hogy gyakorlati utóvizsga pl. a mi egyetemünkön nem létezik és gyanítom más helyeken sem. Erről csak tudna a kérdező, ha már odajár.
2022. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"akkor is meg tudom tanulni, ha majd kovetkezore veszem fel nem?"

Egyelőre a mellékelt ábra nem azt mutatja... Ha olyan könnyű lenne, nem írtál volna karó zh-t...

2022. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6, ZH-javítási lehetőség csak van azért.
2022. márc. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6. Tanárfüggő.
2022. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol bízzák az ilyesmit a tanárra. Lehet, hogy egyetemi vagy legalábbis kari szinten van szabályozva.
2022. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!