Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Összegyűlt egy tantárgyból a...

IFoxY kérdése:

Összegyűlt egy tantárgyból a 20% hiányzás a Covid miatt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Év elején még nagyon sok hiányzásom összegyűlt az iskolám által küldött házi karantén miatt, mivel "kontakt" ként tituláltak be sokszor. Ilyenkor lehet valamit tenni, hogy ne kelljen megírni a vizsgát, hisz nem az én akaratom miatt nem jöttem. Van szerintem elég jegyem, de kíváncsi vagyok, hogy erre az esetre van-e valami megoldás. Előre is köszönöm! (Gimnázium 3. osztály)

2022. márc. 22. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az iskola HPP-ban benne van hogy egy tanévben hány darab jegy elég a eljáráshoz. Nálunk heti 4 matek van így félévente legalább 4 jegy kell. Azaz évvégén minimum 8 jegynek kell lennie matekból az osztályozó vizsga elkerülése miatt. Nem tudom más iskolában mi a szabály.

Tavaly két osztálytársamnak meg volt matekból a minimális 8 db jegye de sokat hiányoztak. Az egyik kettest kapott a másik meg bukott az átlaga miatt. Egyiket se engedte javítani a tanárok.

2022. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!