Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcon Hova érdemes Felvéte...

Miskolcon Hova érdemes Felvételizni Gimibe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd... Én idén érettségiztem a Zrínyiben, most az ELTE-re járok jogra...erről tudok nyilatkozni. Én nagyon szerettem, szerintem jó az oktatás. Sokak támadták hogy így roszz meg úgy rossz, de ezt általában azok mondták akiknek az átlaga 3,00 alatt volt. Aki komolyan vette, annak nem volt problámája a Zrínyivel, bár az is igaz hogy ez inkább humán beállítottságú gimi. Ha ilyen pályára készülsz ezt ajánlom. Arról nem is beszélve hogy a közösségi élete nagyon szuper. Amúgy nálam a Herman O. Gimié az abszolút első hely. Szerintem ez a legjobb és legszínvonalasabb miskolci gimi. Ezen kívül az Avasi és a Földes az, ami még megéri, mert van esélyed olyan oktatást kapni, hogy később bármelyik felsőoktatási intézménybe felvegyenek.

Ez persze csak az én véleményem...


Sok sikert!

2010. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem mennék a legjobb nevű,legerősebb gimibe.

Az a baj ezekkel,hogy nagy a követelmény,többet is elvárnak az ott tanulóktók,és aki nem olyan képességű,annak nagyon leronthatja az átlagát.Ha egy ilyen képességű diák gyengébb gimibe járt volna,akkor ugyan úgy megmarad a jó átlag,és a főiskolai/egyetemi felvételin senki nem kérdezi,hogy mennyire volt erős az iskola,mennyi + dolgot kértek a 4 év alatt.

Én a Kossuth gimibe jártam.20-an voltunk az osztályba,és a volt osztálytársaim kb 80 %-a továbbtanult,és nem csak felsőfokú szakképzésen.Volt,aki felvettek az orvosira,volt aki a Miskolci Egyetem jogi karára ment,és már ügyvédi irodája van.Mikor én jártam oda a Kossuth gimi az egyik leggyengébb sulinak számított.Ettől függetlenül engem is simán felvettek a főiskolába,és semmi + problémám nem volt a "gyengébb" gimi miatt.Én nagyon szerettem,nagyon jó volt a közösségi élet stbstb.

2010. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm :):):):)
2010. szept. 14. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!