Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 18 évesen átiratkozhatok...

18 évesen átiratkozhatok másik iskolába szülő nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másfél év múlva szeretnék átmenni egy másik suliba. Most leszek 17 áprilisban, a jövő iskolai évet befejezve szeretnék egy másik helyre beiratkozni.

Ennek több oka is van viszont az elsődleges, hogy szeretnék elköltözni otthonról mivel nem a legfényesebb a helyzet és ez már nagy részben akadályoz engem a tanulásban is.

Elég messzire mennék a barátomhoz, viszont mivel ott a közelben is van ilyen iskola, szeretnék váltani.

Minden rendes és nem bántó választ köszönök előre is!



2022. febr. 28. 13:48
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
Ha betöltöd a 18-at igen, de jó jegyek kellenek hozzá.
2022. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze, könnyebb lenne ha megvárnám itt az érettségit viszont az én sulim 6 éves, nyelvi előkészítővel kezdtem így most vagyok 9.-es.. az érettségim alapból meglenne bontva, nem egy évben csinálják meg itt az összes tárgyat.
2022. márc. 1. 07:01
 13/14 anonim ***** válasza:
Baromságot tervezel. Ha összevesztek a fiúddal, mit csinalsz?
2022. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező! Másfél év múlvára ne tervezz....

Lehet, addigra már a fiúd se lesz meg!

2022. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!