Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem arra, hogy átvegye...

Van esélyem arra, hogy átvegyenek a Szent Imrébe?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 12-es, jelenleg külföldön tanulok, és nem szeretnék visszamenni a jelenlegi iskolámba. A Budai Ciszteri Szent Imre Gimnáziumot néztem ki, de nem tudom lehetsèges-e egyáltalán, hogy átvegyenek. A 11-es átlagom 4,5 körül volt. (Fizika és angol 3-as,matek 4 a többi 5-ös)

2022. febr. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tanulsz külföldön, hogy ott jársz iskolába, vagy magántanuló vagy és egyébként ezeket a jegyeket magyar oktatási intézményben szerezted?
2022. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a 11-es otthoni jegyeim. Itt kint iskolába járok ugyan, de nem kapok jegyeket, nem számít be az èvem
2022. febr. 24. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor egy kicsit egyszerűbb dolgod van. A legkérdésesebb az, hogy van e üresedés, vagy nincs. Ha nincs akkor sajnos nem tudsz átmenni. Ezt az iskolában kell megérdeklődni.

Egyébként, meg mivel magyarországiak a jegyeid, így valószínű nem kell különbözeti vizsgát tenned a hiányzó tárgyak anyagából. Igazgatóval kell beszélni, nem esélytelen. Én úgy gondolom, hogy inkább az üres helyen fog múlni.

2022. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh, hát akkor nincsenek jó kilátásaim, nem hiszem hogy lenne üres hely.
2022. febr. 25. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Üresedés esetén talán, bár 3-as jegyekkel nem valószínű. Nagyon erős iskola. Bethlen esetleg? Az is a XI. kerületben van és sokan dicsérik.
2022. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!