Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehetne legkonyebben...

Hol lehetne legkonyebben elvegezni a Penzugy MSC-t?

Figyelt kérdés

Egyaltalan mennyire nehez a elvegezni? (PSZ alapszakos vagyok)


3 helyen talaltam levelezos allamis Penzugy MSC-t


BGE PSZK

SZIE GTK (MATE)

ELTE GTI



2022. febr. 10. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

A SZIE-n.


Az ELTE-n állítólag eléggé szivatnak, viszik fel a színvonalat, országos elsők szeretnének lenni gondolom.


A BGE-seknek kisebbrendűségi komplexusuk van, hogy ők csak a BGE-ig vitték (mármint a tanári karnak), valamint a régi "fényük" is oda (amikor még ők voltak a híres PSZF), és ezt a frusztrációjukat a diákokon töltik ki (na meg gondolom azt a frusztrációjukat, hogy a legokosabb diákokat elszipkázza a Corvinus meg az ELTE, nekik csak a másodosztályú diákanyag jut).


A SZIE meg alibi egyetem, oda mehetsz nyugodtan.

2022. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ELTE-re semmiképpen ne menj, itt elég keményen számonkérik az anyagot(tudom mert ide járok és van viszonyítási alapom, mert a BGEn- végeztem az alapot :D). A bge-t javasolnám, és semmit ismétlem SEMMIT se fog számítani a munkaerőpiacon hogy hol végezted az Msc-t.
2022. máj. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!