Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdekes ELTEs órákat keresek...

Érdekes ELTEs órákat keresek hétfőn 10-16 között, előny, ha a lágymányosi kampuszon van. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn 10-16ig van egy lukam az órarendemben, ami alatt nem feltétlenül akarnék haza- meg visszamenni (oda-vissza út az fölösleges 2óra), ezért már csak úgy érdeklődésből is kíváncsi lennék érdekesebb előadásokra más témakörökben is - én matekos vagyok, szóval előképzettségem max ilyen irányban lesz. Nagyon elvont bölcsész dolgokat nem vállalnék be (esztétika, a nem tudom milyen népek irodalma az X.században, ilyesmik), de érdekes és még laikus számára érthető és élvezhető pszicho, szociológus, történész vagy bármi másfajta dologba szívesen belekóstolnék.
2010. szept. 10. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nezelodj az egyetem karainak honlapjan, amik erdekelnek, tuti vannak font orarendek

ui.: tok jo, hogy egyesek ilyen nyitottak :)

2010. szept. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég sok karnak elég sok szakjának elég sok órarendjét kéne átnéznem (és sz már (elég sok)^3 = túl sok), ráadásul utána kéne nézni, hogy akkor van-e előfeltétel, vagy ha nincs is megadva, akkor is van-e valami előképzettségre szükség. És akkor még mindig nem tudhatom, hogy jó-e, érdekes-e, mert azt csak a "helyiek" tudják megmondani.
2010. szept. 11. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz mindegyiket végignezned, hogy egyet kivalassz. Szerintem. Meg ha nem tetszik, meg mindig valaszthatsz masikat. Nem muszaj csak egyre bejarni, plane, hogy senki nem is tudja, hogy oda jarsz. Eltes etr-t nem ismerem, de szegedinel kiirja, ha van elolfetetel.
2010. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kiírja, ha van előfeltétel, csak attól még, hogy a tanrend szerint nincs előfeltétel, még kellhetnek hozzá dolgok - jártam már így az Antiszemitizmus c. tárgynál, aminél kiderült, hogy ehhez mindenféle szociológus előképzettség kellett volna, pedig nem írt ki semmit. Másik, hogy azt viszont nem írja ki, hogy érdekes-e az óra, meg jó-e a tanár, érdemes-e "külsősként" beülni, ezért is kérem olyan emberek tanácsát, akik bennfentesebbek, mint én.


Meg vannak olyan órák, amiket én nem biztos, hogy megtalálok ETRben (még nincs az ETRben az időpontja, vagy nem az van eredetileg megadva, de kurzusmail-en már megbeszélték akkora, vagy csak mert szimplán ahhoz, hogy én nem matekos tárgyakat keressek az adott időben, ahhoz az összes kurzuson belül kell indítanom a keresést, és annyi találatot ad ki, hogy nem írja ki az összeset, nekem legalábbis úgy tűnik, hogy csinál ilyet).

2010. szept. 11. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ennyi olyan kurzust találtam, ami megfelelhet a feltételeknek. Ugyan én egyik tárgyat sem végeztem el, szerintem érdekesek lehetnek; emellett Pete Péter óráiról eddig csak jókat hallottam.


SZM105/aa1 Közgazdasági ismeretek (Major); Pete; H,12:00-14:00 2 kredit vagy ugyanez más kódon 4 kreditért: TT206/1


vagy SZM111/1 Életkorok pszichológiája Miklós; H,10:00-12:00 2 kredit

2010. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezeket pl. nekem nem írta ki az ETR amikor kerestem ebben az idősávban órákat.
2010. szept. 11. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2010. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!