Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim agyon szekálnak, mert azt hiszik, hogy homokos vagyok? 16/F

Figyelt kérdés

Nem vagyok az.

Csak sajnos vékony vagyok nagyon és a hangom is magas, úgyhogy tényleg nem tűnök túl férfiasnak. De már megőrülök az állandó b*sztatástól, legszívesebben felkötném magam.



2022. febr. 9. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Iskolát kell váltani.
2022. febr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez az egy középiskola van a településünkön, ahol ezt a szakmát tanítják.
2022. febr. 9. 16:09
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért szekálnak, mert látják rajtad, hogy idegesít. Ha nevetsz rajta és megmondod, hogy nem vagy az, akkor abba fogják hagyni egy idő után.
2022. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Szakiskola (új nevén szakközépiskola, tehát nem technikum)? Nem csodálom, ott sajnos általában ilyen a színvonal.

Vagy nem veszed magadra, vagy beleőrülsz. Addig fogják csinálni, amíg látják, hogy harapsz rá. Azért ha eldurvul (pl. tettlegesség), szerintem kérj tanári/szülői segítséget. Amíg csak a szájuk jár, talán jobban jársz, ha nem foglalkozol velük.

2022. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
kúrd le az anyjukat :D
2022. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

szerintem mindenképpen szólj valakinek..

és magad is tehetsz, hogy változtass. kezdj el edzeni és válts iskolát, mert a leírtak alapján elég kuplerájos suli lehet ez ahová eszetlenek járnak, ha ilyenért szekálnak..

2022. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%

várj. a kulcsszavak alapján ez egy gimnázium

akkor miért írod, hogy szakma? gimnáziumi képzésen belül nincs szakmai képzés..

2022. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%

Azt hittem, már rég tisztában vannak vele az emberek, hogy a külső és a szexuális vonzódás nem függ össze. Akkor inkább transzneműnek néznének...

Homofóbok, semmi különöst nem tudsz velük csinálni.

Akárhogy is, a legrosszabb, amit tehetsz, az az, hogy kárt teszel magadban. Ahhoz képest, hidd el, éveket végigszenvedni is sokkal jobb, és utána életet kapni, mint most önkezűleg elvenni.

2022. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se magadat okold ezért. miért okoznál fájdalmat saját magadnak? mint írtam, legjobb ha sulit váltasz és elkezdesz adni magadra. :) amúgy könnyen lehet, hogy későn érő vagy és nem mutáltál még. én már általános 8.-ban, 14 évesen hót szőrös voltam és mélyhangú. :( Rajtam pl ezen vicccelődtek annó, de amúgy haverok voltunk.. :DD
2022. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"várj. a kulcsszavak alapján ez egy gimnázium

akkor miért írod, hogy szakma? gimnáziumi képzésen belül nincs szakmai képzés.."


Hivatalosan gimnázium, de belügyi rendészet fakultációnk is van, azzal szeretnék továbbtanulni.

2022. febr. 9. 17:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!