Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Na most akkor ez hogy van a...

Na most akkor ez hogy van a felvetelikor?

Figyelt kérdés
Szval most ugye nyilvan a gimnaziumos felvetlirol beszelek. A suli oldalan a nyek-es osztalyba ahova akarok menni 17 hely van meghirdetve es tavaly is annyi volt. Viszont amikor neztem az idei fenykepeket kb 30 fo van egy egy osztalyba akik szinten nulladikosok es 15 evesek. Akkor hogy van ez hogy a suli oldalan 17 letszam van meghirdetve de az osztalyokba meg tobb embert vettek fel mint ami meg volt hirdetve. Elore is koszi a valaszokat, legyen szep napotok!! :D
2022. febr. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek általában úgy vannak, hogy meghirdetnek több szakot ugye. Nálunk a legjobb példa a fizika-matek és a kémia-biosz tagozat. Mind a kettő 18 főre van meghirdetve és azért, mivel ezt a kettőt egy 36 fős osztálynak akarják, aminek a fele ilyen, a másik fele meg olyan. Nálunk a nyelvisek pl az ajtp-sekkel vannak együtt, de nálatok nem tudom, mi lehet a párjuk.
2022. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ahogy neztem a fenykepeket az osztalyoknal ha jol lattam mindegyik nyekes kulon van.
2022. febr. 8. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Fellebbezéssel 1-2 fő még utólag be tud jutni, vagy ha olyan az iskola akkor anyagi támogatással, vagy ismeretség által is felvesznek még 1-2 főt.
2022. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol 17 fóre van hírdetve az mindig fél osztály, ahogy az első válaszoló is írta, össze van vonva egy másik fél osztálynak hírdetett tagozat tál. Te ezt fényképek alapján nem tudod kitalálni.
2022. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nyek-esek 9.-tol lesznek osszevonva abba a suliba ahova en akarok menni ;)
2022. febr. 8. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!