Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt informatika érettségi...

Emelt informatika érettségi szóbeli részéről szeretnék kérdezni, hogy is lesz?

Figyelt kérdés

Szóval, ugye témaköröket adnak meg

[link]


De én ebből hogyan is fogok húzni? Úgy értem hogy pl. kihúzom azt hogy 2.2 témakör számítógépes perifériák, és csak arról kell beszélnem? Vagy csak azt hogy számítógép felépítése?

Milyen részletesen kell ezeket kidolgoznom?

Illetve hány percig kell beszélnem?



2022. febr. 4. 23:35
 1/1 anonim válasza:

Én úgy emlékszem, hogy a húzott cetlin a témakörön kívül szerepel néhány kérdés, azokat kell kifejtened a feleletedben. Ezek a kérdések bőven nem fedik a teljes kihúzott témakört. A felelet hosszára nem igazán emlékszem, de tudtommal nem mérik stopperrel, hogy ki mennyit beszélt. Az a lényeg, hogy értelmesen, a kérdést teljesen lefedve felelj.

A kidolgozottággal (meg egyébként ezzel az egész kérdéskörrel) kapcsolatban érdemes lenne a tanároddal is beszélni.

2022. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!