Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orbán Viktort miért nem...

Orbán Viktort miért nem érdekli a közoktatás lepusztult állapota és a tanárok siralmas helyzete?

Figyelt kérdés
A lopáson és a focin kívül érdekli őt valami?

2022. febr. 4. 22:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy veled nem érdemes vitatkozni, mert te tényleg elhiszed hogy van egy csoport, aki a tanárokkal akarja meghackelni a mostani kormányt? :DDDD Ne legyél már nevetséges. Olyan szinten buta vagy hogy az már fáj.

Nem értek mindenhez is, de azért én nem nyalok be mindent mint te.

2022. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%

#11

Világosan leírtam, hogy a húgom 26 éve tanár. Világosan látom ezáltal, hogy mi van az iskolákba. Világosan látom, hogy felszólítást kaptak annak a kék szalagnak a viselésére a sztrájkoló tanárok, melyet a DK-s képviselők valamint Márki-Zay is rendszeresen visel. Ezt maguktól az érintettektől is tudom. Többek között ezért nem mentek bele a sztrájkba pl. a húgom iskolájában a pedagógusok.

2022. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha a környéken körbe nézek, akkor 4 közoktatási és 5 további köznevelési intézményt újítottak fel 2013 óta."


Aha ez a kedvencem, amikor ezzel jönnek a fideszesek. Szoktak mindig azzal is jönni, hogy mennyi orvosi rendelőt felújítottak. Aha, csak épp orvos nincs bennük lassan. Attól mert valamit külsöre a látszat kedvéért kipofoznak, a tartalom még változatlan marad. Hiába az iskolafelújítás, ha ugyanúgy az éhbérért dolgozó tanárok fognak a vadiúj épületben tanítani, és ugyanazt az elavult módszert alkalmazzák az oktatásban, ami 100 éve volt, az értelmetlen lexikális magoltatást gondolkodásra nevelés helyett.

2022. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van egy csoportkép... látsz egyetlen egy kék szalagot?


[link]


rajtuk?


[link]


rajtuk?


[link]


rajtuk?


te életképtelen hazudozó


állj sorba a krumplidért

2022. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

#13

Elnézést kérek, de annak pedig én nem látom értelmét, amit pl. nyugaton egyre inkább alkalmaznak. Mármint mindent csak számítógépen tudjon megcsinálni a gyerek. Sajnos egyre többször tapasztalom a rokonságban és az ismeretségemben, hogy a tinik egyre kevésbé tudják magukat élőszóban kifejezni és írásban is mindenféle rövidítéseket és hangulatjeleket alkalmaznak. Nem vagyok a fejlődés ellen, de az ellen igen, hogy a kellő lexikális tudáshoz a régi módszer szerint is jusson hozzá a gyerek.

2022. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Viktor királynak nem kell az értelmes alattvaló. Neki a hótt' buta proli kell, aki minimál+műszakpótlékért gályázik a nímett gazda szerelőszalagja mellett és tapsikol az évi rendszeres minimálbér-emelésnek (aminek amúgy a kétszeresét viszi el az infláció), ha meg ez nem elég, akkor választás előtt némi filléres osztogatással megvehető. Ehhez nem kell jól fizetett pedagógus és jól működő oktatási rendszer.
2022. febr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
0%

#14

Veled szemben én soha, senkitől, semmit nem kaptam. Ha pedig hazudozót akarsz látni, akkor nézzél tükörbe. Miután egyébként éppen a baloldali médiában jelent meg és eleinte maga a PDSZ állt elő a kék szalag-felhívással így pláne bizonyítják, hogy mennyire hazug a szakszervezet. Vélhetően rájöttek, hogyha belekényszerítik ténylegesen ebbe a tanárokat, akkor még kevesebben fognak sztrájkolni.


A húgom megmutatta nekem múlt hét vasárnap a PDSZ és a PSZ felhívását, amiben szerepelt ez a felhívás.

2022. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

A mellráknak a rózsaszín a szimbóluma, és nagyon sok ügyhöz hozzácsatolnak egy színt. A tanárok kizsákmányolása, az oktatás rombolásának nem lehet kék a színe? Az pedig hogy a fidesz kussol, és lapít, mert nekik nem érdekük a jó oktatás, attól még más politikusok támogathatják a megmozdulást.


Gratulálok az értelmi szintedhez:)

2022. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Romániában a tanárok kiröhögik a magyar tanárok fizetését:

"2021 júniusában az egyik iskolaigazgató a tanári karban bejelentette, nem tudna-e valaki egy takarítót, mert az előző felmondott. Semmilyen feltétel, iskolai végezettség nincs, nettó 180.000 forint a fizetés.


Ekkor megszólalt kínosan mosolyogva a földrajztanár, hogy ő átgondolja a váltást, mert így 20 ezerrel többet keresne, mint egyetemet végzett szakpedagógusként. " [link]

2022. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%

#18

Ja, pont választás előtt nagyjából 60 nappal bedobni egy sztrájkot, felhívást közzétenni, hogy viseljenek kék szalagot, amely évek óta a DK és Márki-Zay által használt szimbólum minden ellen.


#19

Egy-egy szélsőséges pl. fel lehet hozni. Annyit viszont jól tudok, hogy pl. a húgom bőven nettó 180 feletti alappal rendelkezik, amihez még jönnek bizonyos pótlékok. Persze egy kezdő tanár nem keres annyit, mint az a szakpedagógus vagy pedagógus, aki 20-25-30 éve van a pályán. Azt is fel kellene fogni (főleg egy pedagógusnak), hogy egyfelől a takarító is ember, másfelől a takarítónak is van felelőssége abba, hogy a gyerek szívesen menjen be az adott intézménybe, hisz tisztaság van, nincs büdös stb. stb. stb.

2022. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!