Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A munkavállalói piacon milyen...

A munkavállalói piacon milyen hátranyom lesz abból, hogy most passzív félévem lesz és úgy keresek állást?

Figyelt kérdés
Ha lesz vmilyen hátrány esetleg.
2022. febr. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szerintem, maximum annyi, hogy nappalis jogviszonyos helyre nem vehetnek fel, "rendes" munkahelynél meg illik megemlíteni, hogy csak szeptemberig maradnál (ez mondjuk hátrányt okozhat, ha ők hosszabb távra keresnek embert).
2022. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2022. febr. 4. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg eleshetsz állástól ha mondod, hogy ősszel újra nappalis diák leszel. Szóval ha nem releváns akkor inkább ne említsd. Valamiért minden munkáltató azt szereti hallani hogy te örök életedben náluk akarsz dolgozni és ez minden életcélod.

Én mindig azt mondtam h hosszú távra keresek munkát (kivéve ha eleve fix időre van a hirdetés) így jobban felvettek.

2022. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha,koszi!
2022. febr. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!