Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem váltást hogyan tudok...

Egyetem váltást hogyan tudok csinálni hogyha már be vagyok iratkozva?

Figyelt kérdés
Már be vagyok iratkozva egy egyetemre, de mivel halasztottam eddg nem kellett bemennem. Most átgondoltam,és máshova szeretnék menni. Mit tudok ilyenkor csinálni?

2022. febr. 2. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Másik egyetemre kétféle módon mehetsz.

átvétellel--ha átvesznek, mert vannak azért ennek feltételi

új felvétellel---ekkor a mostaniról kiíratkozol.

2022. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Új felvétel az annyi lenne, hogy felvi.hu-n jelentkezek újra, és ezzel ki is leszek iratkoztatva? Vagy oda kell mennem az egyetemhez,hogy kiiratkozzak?
2022. febr. 2. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kell iratkozni, nem automatikus.
2022. febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek, akkor automatikusan kiíratkoztat a rendszer, de ezt te is megteheted.
2022. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Felvin most 15-if mindenkeppen ujra kell jelentkezni! Csak úgy nem fognak átvenni.
2022. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha másik egyetemen folytatnád ezt a szakot, akkor átvételt lehet kérni, de akkor nem szabad a döntésig kiíratkozni. Ha átvesznek a régi helyeden megszüntetik a jogviszonyt. Én ebben az esetben is felvételiznék, mert mi van, ha nem vesznek át?

Ha másik egyetem másik szakjáról van szó, akkor újra kell felvételizni.

2022. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm szeretett volna ilyet, de csak fizetősre vették volna át, mert ugye az állami helyek foglaltak. Így újrafelvételizett, hogy államin tudja kezdeni, majd elismertette a krediteket.
2022. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!