Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matematika érettségire vihetek...

Matematika érettségire vihetek olyan függvény táblázatot amibe post-it cetlikkel jelölve vannak a dolgok? Nincs bele írva semmi, azt tudom hogy nem lehet, de ezért szólnak?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a post-it-ekre sincs írva semmi, akkor elvileg vihetsz. A nővérem direkt megkérdezte még tavaly, hogy ilyet szabad-e és akkor engedték neki, ráadásul az érettségikről sem dobták ki (se a függvénytáblázatát). Azért a biztonság kedvéért szerintem te is kérdezd meg a matektanárod.
2022. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megkérdezni, meg esetleg kikölcsönözni egy másikat a sulikönyvtárból, ha a vizsgafelügyelő belekötne. Lehet, hogy pont nem matekszakos tanár, és annyit tud, hogy nem lehet benne semmi, esetleg valamit félre is ért.

Bár nem matek, de én élőben tapasztaltam olyat, hogy informatika szakmai vizsgán a tesi szakos felügyelő tanár félreértett valamit, és addig nem engedte használni a számítógépet, amíg egy informatika szakos tanár nem szólt neki, hogy amúgy az informatikusok a számítógépen vizsgáznak, a papír csak arra van, hogy a számítógépen megcsinált feladatok válaszait leírjuk oda. És ott a számítógép használata a vizsga kötelező eleme volt, nemcsak egy segítség.

2022. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly ilyen függvénytáblázattal mentem érettségizni es nem volt gond. Sőt, nalunk a tanar mondta elotte, hogy nyugodtan jeluljunk be a fontos dolgokat, mert az hasznos lehet.
2022. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én tanárom meg pont azt mondta, hogy semmi nem lehet benne. A post-iteket is kiszedette.

Úgyhogy inkább kérdezd meg, az a releváns amit a saját tanárod mond.

2022. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor a biztonság kedvéért megkérdezem inkább:D
2022. jan. 26. 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!