Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg van, ahol középiskoláb...

Tényleg van, ahol középiskolában a tanárok is magázzák a diákokat?

Figyelt kérdés
Felsőoktatásban igen. De középsuliban is van ilyen? Én kisvárosban jártam gimnáziumba és bennünket minden tanár tegezett, még az is, aki másik városból járt vagy óraadó volt, mi őket természetesen magáztuk (a fiatalabbakat iskolán kívül mi is tegezhettük, ballagás után is sokan felajánlották).
2021. dec. 31. 17:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
2002-ben érettségiztem vidéki gimiben és ott minket magáztak. 9 évesen kezdtem a nyolcosztályos gimit és már enniy idősen is magázott minket az osztályfőnököm. Igaz, hogy Matula Intézetnek becéztük, annyira szigorú hely volt. Mára lelazultak, úgy tudom.
2021. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van olyan tanárom aki magáz bennünket és van olyan aki tegez.
2021. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy 60 év körüli bácsi magázott minket, mindenki más tegezett. Én pályakezdőként magángimiben tanítottam, ott mondta az igazgató, hogyha nem akarom 23 évesen, hogy letegezzenek a diákok, magázzam őket én is. Így is volt egy-két neveletlen pofátlan diák, aki letegezett. Abban a magánsuliban szinte minden tanár magázta a diákokat.
2021. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én most vagyok gimis, a tanárok nagy része magáz minket, de van pár kivétel azért.
2022. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A tanárok kb. harmada magázott minket gimiben, 2012-ben végeztem.
2022. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!