Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elképzelhetőnek tartjátok...

Elképzelhetőnek tartjátok hogy januártól kezdődően távoktatást vezetnek be?

Figyelt kérdés

2021. dec. 22. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
51 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Legfeljebb akkor, ha az oltatlan tanárok fizetetlen szabadsága miatt nem tudnak az összes párhuzamos osztályra figyelni. Ekkor azonban úgy lesz, hogy felváltva lesz távoktatás a különböző párhuzamos osztályoknak.
2021. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem tartom valószínűnek.
2021. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Akkor tartom elképzelhetőnek, ha most tömegesen indulnak meg a látogatások össze-vissza, szanaszét az országban, meg esetleg a környező országokba (sítúrák, karácsonyi nagyszülőnézések, stb.), a gyerekek össze-vissza találkoznak idősekkel meg mindenkivel, más gyerekekkel, stb., a pedagógusok szintén, és januárban (persze nem rögtön az elején,hanem majd inkább a közepe táján, de mindenképp a hónap második felében - lsd. lappangási idő) ez akkora létszámhiányokat teremt a közoktatásban, hogy ihaj-csuhaj.


Azt se felejtsük el, hogy nálunk a népesség túlnyomó többségét sajnos nem nyugati, hanem keleti vakcinákkal oltották.

2021. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
A felsőoktatásban talán el tudom képzelni, de a közoktatásban szerintem kizárt.
2021. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, már most is vannak olyan egyetemek ahol online volt az oktatás, illetve a vizsgázás is.


Országosan szerintem nem fogják bevezetni, most volt az idei év utolsó kormányinfója ott Vitya azt mondta, hogy most már nem követjük Ausztriát, így feltehetőleg lezárás sem lesz.

2021. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!