Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi van akkor, ha valaki megír...

Mi van akkor, ha valaki megír egy vizsgát sikeresen, de nem volt feljelentkezve Neptunban?

Figyelt kérdés
Lehet-e valahol kérvényezni, hogy utólag jelentkeztessenek fel rá, ha amúgy volt üres férőhely, végülis nem én tettem elérhetővé mindenkinek.

2021. dec. 22. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Hogy jutottál be a vizsgára? Nálunk névsor alapján engednek be a terembe.
2021. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Online vizsga volt.
2021. dec. 22. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Észben kell tartani, hogy fel kell venni a vizsgát hivatalosan. Ha nem vetted fel, nincs mire jegyet kapnod. Utólag nem fogják megadni.

Különben boldog-boldogtan szórakozhatna ezzel, hogy kitölti, aztán ha rosszul sikerül, nem is volt tétje, ha meg jól sikerül, eljátszaná a hattyú halálát, hogy jaj ő elfelejtett hivatalosan jelentkezni a Neptunban. Ezért ez nem így működik.

2021. dec. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
1-es vagyok. Szerintem sem fogadják el. De szerintem alap lenne, hogy valami jelszót adnak.
2021. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Utólag nem jelentkezhetsz fel, hiába sikeres. De ha így sikerült, akkor a következőre is menni fog. vedd fel, és csináld meg.
2021. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

Online vizsga volt otthonról?


Vagy elektronikus vizsga volt ott helyben?


Melyik verzió volt?


Nem tartom reálisnak, amit írsz. Otthonról vizsgázók se tudnak csak úgy feljelentkezni random, kedvtelésből egy online tesztre. Előtte van valamilyen azonosítás, hogy ezt kiküszöböljék (e-mailben kiküldött jelszó, vagy neptun kód alapján).

2021. dec. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én sem tartom reálisnak, nálunk bizonyos platformokon zajlik a vizsga, canvas, moodle, és nem jelenik meg a vizsga, ha nem vetted fel. Nem hogy belépni nem tudsz, nem is látod a vizsgát vagy nem tudod megnyitni, nincs ott, hogy “teszt indítása” vagy bármi ilyesmi. Pl. én nem látom a mai vizsgákat, vagy egy bizonyos tárgyból a vizsgát, mert nem jelentkeztem rá, akik meg igen, nekik megjelenik. Szóval ilyen nem igazán van. Vagy megjelenik, de jelszó kell, amit az érintettek kapnak meg e-mailbe. Ha meg esetleg szóbeli, akkor a tanár látja, hogy nem vagy a listán. Szóval én azt mondanám, hogy ilyen nincs.
2021. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
#6-7 A mi egyetemünkön ez simán elképzelhető. Moodle rendszert használunk, és a kurzus alatt mindenkinek megjelenik a vizsga, akár felvette, akár nem, a kurzus minden résztvevője megnyithatja jelszó nélkül. Három félév alatt egyetlen olyan online írásbeli vizsgánk volt, ahol előtte e-mailben küldték a jelszót, volt is belőle probléma, hogy olyanok is kitöltötték, akik nem vették fel Neptunban. Tanárfüggő volt, hogy ilyenkor mi történt, legtöbbször fel kellett venni a következő vizsgát, de az első jegyet írták be.
2021. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!