Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aranyjános programba van...

Aranyjános programba van esélyem?(Kisvárda bessenyei)

Figyelt kérdés

7 évvégim

Magyar irodalom:4

Magyar nyelv:5

Matematika:4

Történelem:5

Etika:4

Fizika:5

Kémia:5

Biológia:4

Földrajz:3(utálom a földrajzt)

Angol:4

Német:4

Ha a 8 félévem így nézne ki:

Magyar irodalom:5

Magyar nyelv:5

Matematika:5

Történelem:5

Etika:4

Fizika:5

Kémia:4

Biológia:5

Földrajz:3

Angol:5

Német:4 +50p központi sikerülne? Válaszokat előre is köszönöm


2021. dec. 21. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te ugyan az a kérdező vagy, akinek az előbb válaszoltam ><

Az Arany János programba való bekerüléshez először is egy pályázatot kell benyújtani. Ezt bírálják el, majd ha van további esélyed, behívnak egy beszélgetésre is. Fontos, hogy kell lennie valamilyen kiemelkedő tehetségednek, mivel ez egy tehetséggondozó program.

2021. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Szerintem te ugyan aza kérdező vagy, akinek az előbb válaszoltam" biztos hogy nem én voltam. Köszi a válaszod pontosan milyen tehetsége gondsz? A jegyeim rendben vannak?
2021. dec. 23. 06:42
 3/8 A kérdező kommentje:
*tehetsége, gondolsz. Bocsi gyorsan írtam,
2021. dec. 23. 06:47
 4/8 A kérdező kommentje:
*re
2021. dec. 23. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Előnyt jelent, ha tudsz pl. jól énekelni, jól rajzolni, színészkedni, táncolni. Szerintem a jegyeid megfelelnek.
2021. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, kiskorom óta énekelek sokak szerint van bennem tehetség, ez akkor jó:D? Valamint hangszeren játszok 8 éve pontosabban zongorán
2021. dec. 23. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. A sulinak van énekkara, ahová minden évben beválogatják a tehetséges diákokat. Remélem sikerül a felvételi!
2021. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Énis remélem :D köszi a válaszod sokat segítettél :-)
2021. dec. 24. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!