Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 51 óra hiányzás sok szerintetek?

51 óra hiányzás sok szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazoltan természetesen, 11.-es vagyok.

2021. dec. 13. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, eléggé.
Nem, nem annyira.
31 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez 9 nap összesen, amiből 1-et az iskola igazolt mert OKTV-t írtam és aznap nem kellett bemenni órákra
2021. dec. 13. 22:08
 2/6 Sajtadó ***** válasza:
95%
Igazoltan nem sok, igazolatlanul sok.
2021. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igazoltan nem sok, beteg voltál?
2021. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen
2021. dec. 14. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy sok. Nekem már 110 van. Úgy hogy ,egyszer sem voltam beteg igazán, vagyis 1x karanténba voltam 10 napig az egyik családtagom miatt, aztán a többi az az miatt volt, hogy az oltatlanokat hazaküldték mert találtak fertözőttet a sulibol es igy ez is hianyzasnak minosul.
2021. dec. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem sok, miért lenne?


nekem van olyan osztálytársam, aki 412 órát hiányzott igazoltan viszont mivel minden dolgozatot megírt és felelt is, átengedték pótvizsga nélkül. Nekem 150 körüli hiányzásom van. Ja, és nem szakiskolások vagyunk. Betegség miatt hiányoztam és hiányzunk..

2022. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!