Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi tárgy esetén az...

Egyetemi tárgy esetén az aláírás el tud így veszni?

Figyelt kérdés
Van egy tárgyam amiből előző félévben megkaptuk automatikusan az aláírást a covid miatt. De mivel sok tárgyam volt és ezt hagytam a végére, vizsgázni nem mentem belőle. Erre a félévre megint felvettem a tárgyat, rendes, nem vizsgakurzusra, viszont úgy néz ki, most nem lesz meg az aláírás. Ilyen esetben a következő félévben fel tudom venni a vizsgakurzust, vagy az idei félév aláírás megtagadása felülírja az előtte megkapott aláírást?

2021. dec. 1. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Ezt nem értem, miért nem vettél fel most vizsgakurzust? Így a következő félévben is rendes kurzust kell felvenned, mivel megtagadták az aláírást és emiatt már nem vehetsz fel vizsgakurzust.
2021. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valamiért azt gondoltam, hogy az előző félévhez hasonlóan most sem írathatnak katalógust és automatikus lesz az aláírás, de legalább be tudok járni órára és így könnyebb lesz megtanulni az anyagot. Most már én is látom hogy hiba volt nem vizsgakurzusra felvenni.
2021. dec. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!