Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakon érdemesebb tanulni?

Melyik szakon érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számviteli ügyintéző vagy Vállalkozási-ügyviteli ügyintéző?

#iskola #pénzügy és számvitel #Vállalkozási-ügyviteli
2021. nov. 23. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, de attól még nem csak úgy "adják", ugyanúgy le kell vizsgázni, mintha nem lenne partner az iskola. Ezt csak azért írom, nehogy 11-12. osztályban lepődj meg.
2021. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk csak egy nagyon gyenge gimnázium van, nem kell felvételizni se, nagyon híg a tanítás. A legközelebbi gimnáziumok 2 óra buszozásra vannak, ami egyébként kocsival, ha nincs forgalom egy 25 perces út. Abból a 4 gimiből 2 nagyon nívós, az ország legjobn középiskolái között szerepelnek. A 3. egy hasonló kaliberű, mint az előbb említett gimnázium, fura szakok vannak.(lásd:ének-zene) A negyedik pedig biolígiából erős, illetve művészeti szakgimnázium is, de ezek engem hidegen hagynak. Ahová én szeretnék menni abban a városban van ahol ezek a sulik, de a vonatállomás mellett van, átszállás nélkül be lehet jutni, és én is közel lakok az állomáshoz. Remélem megértitek :) Mindenhonnan tovább lehet tanulni, oszifőm lánya valamilyen kereskedelmi technikumba járt, onnan az ELTE társadalomtudományi karán tanult, majd a Corvinouson mestersiplomázott!
2021. nov. 24. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!