Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Éreztétek már így magatokat?...

Éreztétek már így magatokat? Mit csinálnátok/csináltatok?

Figyelt kérdés

Gazdálkodás és menedzsment szakra járok. Nem a matekkal van problémám hanem az egésszel tulajdonképpen , egyszerűen nem tudom élvezni az anyagot , nem bírom az előadásokat . Úgy érzem magamat mintha ez a szak nem én lennék . Amióta idejárok szinte hetente bennem van ez a érzés hiába vannak itt jó eredményeim . Régen nagyon motivált voltam , sok célom volt , de amióta ezt tanulom mintha teljesen elvesztettem volna önmagamat, nem tudok már motivált lenni . Ez az első évem.

Sokat gondolkodom a váltáson , de mindenről rosszakat irnak pl NKE szakok, vagy a többi humánabb szakokról :/

Ha esetleg voltatok így és van bármilyen tanácsotok vagy csak megosztanád a történetedet szivesen meghallgatnám !



#egyetem #Gazdálkodás és menedzment
2021. nov. 22. 18:06
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
A humánabb szakokat szerintem felejtsd el, ha meg is akarsz élni valamiből, de igen a legtöbb ember számára a közgáz valóban nem olyan érdekes, mint ahogy azt előzőleg képzelte, amikor jelentkezett a szakra, én a helyedben elvégezném, mert mégiscsak lenne valamilyen végzettséged, és ha utána más irányba akarsz elmenni még mindig megteheted. De amúgy tanulni és dolgozni benne két teljesen különálló történet.
2021. nov. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!