Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakirány! Valaki eloszlatná...

Szakirány! Valaki eloszlatná a zűrt a fejemben?

Figyelt kérdés

idén leszek másodéves magyar szakon a Károli Gáspár egyetemen. az lenne a kérdésem, hogy szakirányt egyáltalán kötelező felvenni, és mégis hogy van ez? semmilyen elszórt információt nem találtam erről, logikusnak tűnne, hogy kötelező, de fene tudja. űrlapot se találtam, vagy jól elrejtették, a neptunon mindensetre még nincs fenn. és még egy kérdésem lenne, ugyan másodéve sleszek idén, de elég sok tárgyat buktam tavaly, tehát sokat újra fel kell vennem. ha esetleg másodévben kell felvenni a szakirányt, akkor nekem is mospt kéne felvennem? ugyanis rengeteg tárgyból le vagyok maradva...

igazából marha nagy zűr van ezzel az egésszel kapcsolatban a fejemben, szóval bármiféle infót/megnyugtatást szívesen fogadok =))


2010. szept. 4. 19:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!