Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a közösségi élet az Eltén?

Milyen a közösségi élet az Eltén?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, hogy minden embernek más és nagyon emberfüggő, de kíváncsi vagyok néhány ember személyes tapasztalatára.


(Leginkább egyébként a GTK érdekelne, de bármely karról szívesen olvasok.)


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 18. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

GTK-s vagyok, masodeves, velemenyem szerint egyaltalan nem jo.

Nincsenek programok, semmilyen buli, nekem baratokat is nehezebb volt talalni, mert nem volt golyatabor, de vegul kialakult 1-2 baratsag

2021. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerinted ez betudható járványnak, vagy alapjába véve ilyen ott a közösségi élet?
2021. nov. 18. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTE-n bizonyos szempontból rettentően éreztem magam (vidékiként legalábbis), tojtak az ember fejére. Nem nagyon barátkoztak. Introvertált vagyok, ilyen szempontból jó volt, hogy békén is hagytak. De azt hittem, az emberek akarnak majd barátkozni, főleg kis létszámú és humánabb szakokon, de nem… Mindenki rohant haza azonnal és csak saját magával foglalkozott (de ugyanezt felrótták a többieknek). Ha valaki máshova csapódott, kibeszélték, szóval soha semmi nem volt jó. Ez először volt, majd később már letojtam. Azóta más karokon tanultam, ahol többnyire szintén átnéztek az emberen (ha nem, akkor másnap vagy egy hét múlva igen, de a félév végére biztos, záróvizsga után pedig el is felejtettek); de valahogy hozzászoktam és most már tényleg csak saját magam tud érdekelni. Az, hogy bulik, gólyatábor mennyire voltak/vannak, sosem érdekelt, más típus vagyok és nem bulizni jöttem ide… GTK-t nem ismerem, de mondom, több karról is vannak tapasztalataim, nem túl jók…
2021. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
ELTE-n
2021. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 maximálisan egyetértek. Én a GTK-ra járok, semmi program, semmi buli, vannak kisebb klikkek de amugy közösségbe nulla az ELTE. Ha fontos neked a közösség,bulik akkor mindenképp a BME-GTK ra menj, a képzés ugyanolyan jó, sőt a matek keményebb is, és nagyon jó a közösségi élet, a legjobb barátom oda jár
2021. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
En a BGGGYK-ra gyogypedre jarok es szerintem nekunk nagyon jo a kozosseg:) a covid miatt nalunk is alig van program, de mi szervezunk szakiranyos talikat hetente, mindenki segiti a masikat, de szerintem nagyon karfuggo milyen egy kozosseg. Mi 200an vagyunk az evfolyamban megis erzem a kozossegi szellemet
2021. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Ill meg hozzatennem hogy az osszes baratom golyataborbol/vagy egyetemi szervezesbol lett
2021. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
81%
Sziaa, én a PPK-ra járok és igaz még csak első éves vagyok nagyon úgy hallom, hogy nálunk a legjobb a kari élet. Ha szeretnél minden héten van lehetőséged kari programokon résztvenni, és már most egy olyan összetartó kis közösség része lettem, ami elképesztő. Sajnos más karral nincs saját tapasztalatom, de ahogy hallom, máshol nem ennyire jó a helyzet.
2021. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!