Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van reális esély erre? (szakdoga)

Van reális esély erre? (szakdoga)

Figyelt kérdés

Van arra esély, hogy úgy kapjon az ember jó jegyet (4-est) a szakdogájára, hogy:


1. leadás előtt nem olvassa el egyszer sem (tehát bőven maradhatnak benne elütések, helyesírási hibák)?


2. és hogy nem formázza meg rendesen a szöveget (betűnagyság, alcímek, tagolás)?


2021. nov. 16. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Ha alapból jó a helyesírása, és nincs sok hiba akkor igen.

Az enyémet átolvasta egy lektor és így maradt benne elírás a címekben is. xd

De ha nem feltűnő a tanárok sem veszik észre mindet, sokat kell átolvasniuk.


A tagolást azért érdemes jól megcsinálni, az azért gyorsabban meg van, és igényesebb is.

Ha már dolgoztál vele, szerintem megéri rendesen formázni.

2021. nov. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elütések még elfogadhatóak, szerintem is kicsit az esélye, hogy valaki tüzetesen átnézi és pont azt a pár hibát találná meg.


Második már durvább, de hamarabb javítható lenne, mint az első.

Nem tudom, hogy ilyen játszik-e, de esetleg miután beküldted határidőre, és kijavítottál mindent írj nekik, hogy "jajj most nézem rosszat küldtem be, itt a javított"

2021. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!