Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni illetve...

Mennyire nehéz bejutni illetve milyen a Tatai Református Gimnázium?Van esélyem?

Figyelt kérdés
A 7. év végét nagyon elszúrtam egy 2-es és vagy hat db 3-om lett.Most sem a legfényesebbek a jegyeim ,de már rajta vagyok ,hogy javítsak.Csak ,hogy van még 2 hónapom kb.A Refibe szeretnék menni továbbtanulni ,mert állítolag maga az iskolai közösség nagyon jó ami számomra nagyon fontos lenne.Illetve közel is van az iskola és nagyon sok rokonom illetve ismerősöm tanít,tanul ott.Énekkarra nem járok alsóban bábszakkörös voltam(már ha az alsó számít).Megint csak régebben voltam hittan táborban is,most is hittanra járok már vagy 6 éve.
2021. nov. 13. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!