Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megint lesz...

Szerintetek megint lesz online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem már nem lesz.
2021. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Pont most mondták hogy van olyan kórház ahol már el sem tudják látni a kovidosokat! Szerintem már csak napok kérdése és lezárnak
2021. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Főleg hogy a delta veszélyes a gyerekekre és fiatalokra, nem csak az idősekre
2021. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen szerintem is lesz, rosszabb lesz a helyzet várhatóan a tavalyinál.
2021. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Legtöbb iskolába már hétfőtől maszk úgy , hogy jobban járnak ha hazaküldik a gyerekeket . Hiszen hiába a maszk mindig más terembe vannak és senkinek sincs ideje azt végig fertőtleníteni és szellőztetni .
2021. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem lesz.
2021. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Én örülnék neki mert hetek óta maszkot kell hordani nálunk és fél napot abba vagyok. Volt egy kis lezárás is meg lehet egy tanár abba halt bele, egyik ilyesmire utalt.
2021. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeeintem ha felmegy 10ezer felé a korházi+ lélegeztető is sok lesz ( közel ezer) akkor be fogják vezetni mert különben összeoik az amúgy is szar eü.
2021. nov. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!