Jó gimik Pécsett?

Figyelt kérdés

Pécsre terzevek középiskolába menni, de nem vagyok tájékozott az ottani gimikről, az elvárásaikról, és hogy milyen a tanítás minősége náluk stb.

Persze utána olvastam a weboldalukon párnak, de az amit állítanak magukról,és az igazság nem mindig jár kéz a kézben.

4,7 átlagú tanuló vagyok, a fő tantárgyakból csak a matekom 4-es. A központim kB 55-65 között lesz a mostani eredményeim szerint, de ez még változhat ha rágyakorlok.

Milyen gimiket ajánlotok onnan? Mi a véleményetek róluk?



2021. nov. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha németet tanulsz akkor Lovey Klára. Én oda jártam, nagyon jó suli, felsőfokúm van.
2021. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Lajos, Babits, Janus, Leőwey a legjobb gimnáziumok, nézd meg a honlapokon, hogy milyen osztályokat indítanak, menj el nyílt napokra. Mind a négy nagyon jó iskola.
2021. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leőwey természettudományos emelt osztály kemény. A matfiz különösen. Nagyon jó, de sokat (tényleg sokat!) kell tanulni a négyes feletti átlagért. Ha ezt tudod vállalni, akkor javaslom.
2021. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!