Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni Kossuth nyekre (Debrecen) ?

Figyelt kérdés

Hetedik év végén kitűnő lettem most nyolcadik félévkor lesz max 1-2 négyesem de most próbálom felhúzni magam

Angolról annyi hogyha mondanak nekem valamit megértem , kommunikációmon dolgozok de nekem is becsúszik pár rosszabb jegy ennek ellenére én úgy érzem megy az angol tantárgy.

Felvételi most lesz ugye tanulók rá csak most annyit szeretnék kérdezni hogy sokan szoktak jelentkezni ? Most valahogy nagyon be szeretnék kerülni tervben van még az Ady és a tág Nyek is de elsősorban Kossuth.

Elnézést ha van helyesírási hiba.

Köszönöm!



2021. nov. 4. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
*tanulok rá
2021. nov. 4. 22:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a táblázatban láthatod a meghirdetett helyek számát tagozatonként, a jelentkezők számát az elmúlt években, az utolsó felvett sorszámát az ideiglenes rangsorban, a korábbi évek ponthatárait stb.

[link]

Kossuth tavalyi (2021-es) beiskolázási adatait innen tudod megnyitni (Lefelé görgetve az oldal vége felé találod.): [link]

2021. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy 46 pontos magyar és egy 35 pontos matekkal kerültem a TÁGba, meg a szóbeli is 100% lett, de az nem volt nehéz (nyekes magyar-törire mentem és magyarból szóbeliztem) és volt aki kevesebb ponttal is bejutott. A TÁG hasonló népszerűséggel és színvonallal rendelkezik mint a Kossuth.

Egyébként több nyekes osztály is van itt. A honlapon megtalálható.

2021. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy egy jó felvételivel sima.
2021. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!