Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolai szak érdekelne...

Főiskolai szak érdekelne Szegeden ami a leírtakra vonatkozna?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom, hogy mi érdekelne... Gépészeti középiskolába járok de nem igazán érdekel ez a szakma... Harmadéves vagyok. Sokat gondolkodom a főiskolán de fogalmam sincs milyen szakra menjek. Az biztos hogy humánusabb szak illene hozzám. Sajnos az ilyen matematika tantárgyak nem az erősségeim, nyelvtudásom sem a legerősebb de rajta vagyok az ügyön. Sajnos szüleim folyton azt mondják, hogy "Hogy hogy nem tudod mi akarsz lenni...jó lenne eldönteni" (tehát tőlük sem kapok sok segítséget)... kilátástalan vagyok. Esetleg tudnátok nekem segíteni? Szegedre szeretnék menni főiskolára viszont nem tudom melyik szaknál van középpontban a matek és az ehhez hasonló tantárgyak. Valami ötlet, esetleg tapasztalat?


(ha lehet ne olyan szak legyen amihez maxos vagy nagyon sok pontszám kell.



2021. nov. 4. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem főiskola, egyetem.

Pár szak, az idei ponthatárokkal (azt most nem vettem figyelembe, hogy mivel mennyire lehet elhelyezkedni, csak az alacsonyabb ponthatárú,kevésbé matekos tárgyakat néztem.)


-politikatudományok, 320 pont

-ápoló, 288 pont

-gyógytornász, 363 pont

-edző, 280 pont

-gyógypedagógia, 300 pont

-közösségszervezés, 312 pont

-rekreáció és életmód, 321 pont

-szociálpedagógia, 280 pont

-tanító, 280 pont

2021. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. nov. 4. 21:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!