Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire matek orientált a...

Mennyire matek orientált a Gazdaság Turizmus szak? (egyetem, BGE)

Figyelt kérdés

Nem feltétlen erősségem a matek, bár nem megy rosszul. Matekkal foglalkozni viszont nem szeretnék.

Főleg a külföldön szeretnék elhelyezkedni, és igazán tetszik a szak Turizmus része, viszont amennyire én bele látok a Gazdaság fele, biztos elég matekos.


Előre is köszönöm a válaszokat



#egyetem #matematika #BGE #Gazdaság turizmus
2021. nov. 1. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Januárban végeztem ezen a szakon a Bge-n. Egyeltalán nem nehéz, én gimiben 3as voltam matekból, de semmi problémám nem volt az egyetem alatt. Tanulni kell, de megoldható.


Az első évben van külön kézségfejlesztő matekóra, ahol lehet plusz pontokat is szerezni a "rendes matek"ra. :)

2021. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!