Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun Meet Street segítség?

Neptun Meet Street segítség?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy sajnos a meet street felületen nem tudom megtekinteni a feltöltött anyagokat, mert ahogy rámegyek a dokumentumokra, azt írja ki hogy nincs találat. Az anyagok biztosan fel vannak töltve, mert kiírja hogy 11 dokumentum elérhető, de ha rákattintok, már nem adja be. Ez egyébként nem csak egy virtuális térnél/tanszéknél probléma, valamiért egyiket se adja be. Már mindent próbáltam, bejelöltem hogy ne csak az újakat mutassa, stb. Így elég tanácstalan vagyok, mert jövőhétre kellene készülnöm az oda feltett anyagokból, de egyszerűen már 2 napja ezt csinálja a meet street :/

Esetleg a tanulmányi osztályon kellene kérdezősködnöm ez ügyben? Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni :)



2021. okt. 14. 09:07
 1/2 anonim válasza:
Szia, nálam is ugyan ez a helyzet teljesen tanácstalan vagyok én is. Azt látom, hogy még nem érkezett válasz a kérdésedre, de neked esetleg sikerült már megoldani valahogy?
2021. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, nem, sajnos nem sikerült megoldani azóta sem. Én azt az infót kaptam, hogy valami technikai hiba van, viszont azt nem tudták megmondani meddig áll fenn😕 Viszont megnyugodtam, hogy nem nálam van ez egyedül, bár azóta csoporttársakat is kérdeztem, sajna senkinél nem működik. Mi azóta a tanártól kértük el az anyagot, mást nem igazán tudunk csinálni.
2021. okt. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!