Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha érettségi után szeretnék...

Ha érettségi után szeretnék az egyik tárgyból emelt érettségit tenni, olyankor mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Már rég nem vagyok középiskolás, viszont úgy döntöttem egyetemre szeretnék menni, amelynek előfeltétele egy emelt tantárgy.
2021. okt. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel, kicsengeted a pénzt, a többit majd mondják.
2021. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2021. okt. 13. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Jelentkezel" részhez:

Jelentkezhetsz online/kormányhivatalban/felkeresel egy gimit és megkéred őket, hogy segítsenek


Idén az emelt 42ezer volt, jövőre több lesz, mert a minimálbérhez van kötve.


(Javaslat: Amennyiben nincs nyelvvizsgát/és elfogadja az egyetem a nyelvi érettségit/jól beszéled az idegen nyelvet, akkor én a nyelvi érettségit javasolom, mert amennyiben elérted a 60%-ot kapsz egy B2 komplex nyelvvizsgát, és a pénzt is visszaigényelheted)

2021. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 14. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Felvi.Hu

Sok sikert! 👍

2021. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. okt. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!