Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az EDUTUS egyetem...

WidowmakerButt kérdése:

Milyen az EDUTUS egyetem tatabányai tagozata? Megéri oda jelentkezni?

Figyelt kérdés

Rengeteget olvastam már az egyetemről, és nagyon sok negatív értékelést hallottam, azonban volt pozitív vélemény is. Ezek viszont több mint 2 éves kérdések/posztok/cikkek voltak, így gondoltam megkérdezem, hogy milyen az egyetem ma?


Nekem nagyon jó lenne, ha nem kellene koliba mennem, és a közelben tudnék egyetemre járni. Sok embertől visszahallom, hogy így rossz meg úgy rossz, azonban sok embertől azt is hallom, hogy nem egy rossz egyetem. Valaki aki oda jár tudna valamit mondani róla? Gazdálkodás és menedzsment szakra mennék, majd tennék egy mesterképzést is ha minden jól megy. Mire kell számítani?



2021. szept. 11. 02:31
 1/7 anonim válasza:
70%
Szerintem érdemes. Nem nehéz az embernek nem kell gyötörnie magát. Nekem nagyon rossz lett az érettségim anno, matek 2. És ma mégis elmondhatom magamról hogy diplomás vagyok 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
2021. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se vagyok valami jó matekból, de azért ide jelentkeztem, gondolva hogy majd összeszedem magamat. Köszi a választ
2021. okt. 3. 17:10
 3/7 anonim válasza:
51%
Ha nem akarsz utána elhelyezkedni valami normális munkahelyen akkor tökéletes.
2022. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Körbekérdezgettem egy pár ismerősnél, és legalább 6-7 közülük edutuson végzett, és mindegyik talált a végzettségének megfelelő munkát. Nem értem miért kell ezeket a tévhiteket terjeszteni, ha nem találsz munkát az valószínűleg a te hibád
2022. jan. 17. 09:02
 5/7 anonim válasza:
23%
Nem azt mondtam hogy semmilyen munkát nem találsz vele. De semmi komolyat nem fogsz. Egy komoly cégnél előnyben fogják részesíteni a normális egyetemeket.
2022. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, az összes ismerősöm talált magának munkát, az átlagnál magasabb fizetéssel. Nekem az bőven elég
2022. jan. 21. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most megválaszoltad magadnak. Nekem csak olyan ismerőseim vannak ott akik bukdácsoltak gimiben. De te tudod.
2022. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!