Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME-n hol vannak a folyosón...

A BME-n hol vannak a folyosón konnektorok?

Figyelt kérdés
Az E épületben van, de ott természetesen mindig ezren vannak, valahol a T-ben vagy a H-ban vagy az R-ban nincs esetleg?

2021. szept. 9. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

R-ben van a 2. emelten egy óriási leülős rész. Ott péládul van, de az többnyire tele van.


Én az I épületben szeretek az egyik legfelső emeleten leülni, ott kb senki sem szokott lenni és ott is van konektor.

2021. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Budi mellett keresd vagy a lépcsőfordulókban. Ha ott nincs, akkor marad a terem. Sajnos nincs meg a fejemben hirtelen, hogy hogy néztek ki ezek az épületek, egy éve nem jártam arra, de emlékszem, hogy az R-ben töltöttem már gépet a folyosón
2021. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!